Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hetek óta enyhén náthás...

Hetek óta enyhén náthás vagyok, van valami trükk, hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés
Szedek vitamint, iszok meleg innivalót, de még mindig...
nov. 15. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Orvos.
nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mézes citromos gyömbér tea. Veszel a boltban gyömbért, megpucolod, lereszeled, leforrázod, citromot facsarsz bele, mézet rá és megiszod. Napi 2x. Úgy kipucol, hogy csak pislogsz majd.
nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a gyömbért, nem igazán jött be
nov. 15. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 A probléma hogyha forró vizhez megy a gyömbér a citrom vagy a méz akkor nem fog semmi érni csak adsz a falnak egy pofont mert a meleg minden jótékony forrást kinyír. :)


Ha olyan rég óta vagy beteg akkor szedj antibiotikumot és meg is szűnik. Valszeg a bakteriummal a szervezet nem tud megküzdeni vagy csak sok idő után.

nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy allergias?
nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!