Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyszerben lévő laktóz...

Gyógyszerben lévő laktóz okozhat hasfájást?

Figyelt kérdés
Mindent laktózmentesen eszem, kiderült, hogy sem tejcukor sem tejfehérje érzékeny nem vagyok, mégis fáj a hasam, de úgy mint amikor laktózosat ettem. Szívgyógyszereim szinte majdnem mindegyike tartalmaz laktózt, az okozhatja, vagy annyi elenyésző?

ma 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom elenyésző, meg aztán van azokban a gyógyszerekben ezer más, amitől fájhat a hasad.

De nem mondom, hogy ne próbáld meg más gyógyszerrel helyettesíteni, csak szólj az orvosnak, hogy másikat szeretnél.

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Elenyésző. Én anno rákérdeztem a fogamzásgátló miatt, azt mondta a doki, hogy ami a gyógyszerekben van, azt csak a hiperérzékeny emberkék veszik észre. Kérdezd meg a dokit, aki ezeket felírta, nem biztos, hogy a laktóztól fáj a hasad, az is lehet, hogy valamelyik másik összetevőtől.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Katona Dius ***** válasza:
Én probiotikummal jártam így. Elfelejtettem mondani a patikában, hogy laktózmenteset kérek, és mikor elkezdtem szedni, sem jutott eszembe ellenőrizni az összetevőket (elég pörgős nap volt, azt sem tudtam, hol áll a fejem). Na másnapra lettem tőle olyan vacakul...
ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!