Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez hörghurut és erre szokták...

Cuki manó 2 kérdése:

Ez hörghurut és erre szokták írni antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Megfáztam, benyeltem szerintem valami vírust. Asztmás is vagyok. Köhögök. Kilegzeskor akár egy zenekar mindenféle hangot adok ki, levegőt is alig kapok. Fujtam be ventolinnal de most ugyanúgy zajongok.
ma 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megfáztál az lényegében egy vírus. Erre nem írnak antibiotikumot hisz nem.baktérium okozza
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mivel asztmás is, fenn állhat a tüdőgyulladás veszélye, arra már írhatnak AB-t, de majd az orvos megmondja.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most én is elkaptam valamit.

Előszőr csak a torkom fájt, majd orrfolyás következett...

Én nem vagyok aszthmás, de olyan hangok jönnek a tüdőmből lélegzéskor mintha egy motor búgna belül, meg sípol is.

Nekem sem írt fel a doki AB-t csak valami Terpini nevű köptetőt.Az most szaggatja is fel a váladékot rendesen.

Azt mondta, hogy most 10-ből 8 beteg ilyen panaszokkal keresi fel.

Nem Covid, nem influenza..

Jobbulást!

ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat
ma 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!