Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy majd 3 éves gyermek letud...

Egy majd 3 éves gyermek letud nyelni egy fél fogpiszkálót?

Figyelt kérdés
Sétáltunk és volt kint egy kis asztal tele mindennel(nénike rakja ki,becsületkasszás a fizetés).Kislányom oda szaladt és volt rajta olyan mint a lekvár de jó kemény és kóstolónak fogpiszkálóba volt szúrva.Nagyon ízlett neki,figyeltem is persze ahogy eszi és adta a kezembe.4 db evet meg a pálcikákat bele tettem a zacskóba de ithon vettem észre,hogy csak 3 van benne.persze azonnal visszamentünk és elkezdtem túrni a földet és találtam ott egy fél pálcikát ahol álltunk.akkor lankadt meg a figyelmem mikor a pénzt tettem az üvegbe.irto nagyot hibáztam tudom felelőtlen voltam,nemis kell leírni tudom.
ma 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az feltunt volna, mert szur.

1,5 evesem is “szolt” mar multkor, pedig beszelni se tud, amikor veletlenul halat ettunk es egy nagyobb szalka kerult a szajaba.

Szerencsere nem nyelte le, ki tudtam szedni, de persze para volt.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!