Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen helyzetben mit lehet...

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Valami megoldás? Gyógyszert, terápiát, stb? Bármit?

Figyelt kérdés

Fiatalabb koromban volt vérrögöm, vagy valami meszes kis rög, de semmi vizet nem zavart, nem is tudtam hogy van. Tinédzser koromban gyúrtam elég durván, és akkor elszabadult, amiből baj lett. Most évekkel később hülyeséget csináltam és amolyan értisztító dolgokba kezdtem, tinktúrát és egyebeket fogyasztottam, aminek az lett a következménye, hogy széttörtek a rögök, meszes rögök, és elkezedtek szétterjedni a testemben.

Akrhány orvosi vizsgálatra mentem, sosem sikerül megtalálni nekik, mert aprók, de a baj megtörténik, és már 4 hónapja szenvedek miatta, minden napom kínlódás. Ha elmozdul egy rög, azonnal rosszul leszek, de a kórházban nem csinálnak velem semmit.



#orvos #szenvedés #megoldás #vérrög #bettegség #meszes rög
ma 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol volt a rög?
ma 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom van valami felvétel, hogy hol volt régen, és érdemes megnézetni ahhoz képest, hogy hol van most. Egyébként hol volt eredetileg és mekkora volt?
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok ártanak ecet szénsav olaj margarin zsírok élesztő mert a savasság sűríti a vért . Sok víz nyers lédús termések fokhagyma zöld alga tabletta méz segít .
ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!