Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Több hónapja zöld csomós...

Több hónapja zöld csomós slejmet (nyálkát?) köhögök fel, mire utalhat?

Figyelt kérdés

Lassan már 3-4 hónapja tart és nem úgy néz ki mintha egyáltalán elmúlna. Néha úgy érzem, hogy valami kaparja a torkomat és ilyenkor köhögnöm kell, és valamikor felköhintem ezt az undi csomós zöld slejmet vagy nem is tudom minek nevezzem nyálka talán, ami néha nagyobb, néha kisebb méretű de a zöld szín állandó. Van, hogy egyszerűen nem tudom felköhinteni akkor sajnos hányingerem lesz és majdnem hányok de sikerül nagynehezen kiköpni és akkor szokott általában nagyobb adag jön. Semmi betegségem nincs jelenleg és korábban sem volt, vagy allergia amiről tudnom kéne. Mikorra várható a gyógyulás és miért tart ilyen sokáig? Mikor fog felszakadni? Egyébként nem fotoztam le eddig sajnos, de neten utána néztem és találtam hasonló képet milyen az amit felköhögök.

Ehhez hasonló: [link]

Itt a második képhez hasonló ami zöldes:

[link]

Bocs, ha undi de nekem is az higyjétek el...



ma 03:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, de a zold szin nem bakteriumra utal?🤔 Szoval lehet el kene menni dokihoz, h mi a pecs lehet.
ma 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül hogy undi, azért becsatolni nem kellett volna.
ma 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra utal, hogy nem mentél el az orvoshoz. (Ha dohányzol, akár copd is lehet)
ma 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!