Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha beszorult/elakad...

Mit tegyek ha beszorult/elakadt a székletem?

Figyelt kérdés
Egy hete szenvedek a székletürítéssel, a késztetés nagyon erős de hiába nyomom, nem tudom kinyomni. Nem hiszem, hogy székrekedés, mivel széklet az rengeteg lenne, inkább olyan érzés mintha túl nagy, kerekded alakú lenne és nem tudna kijönni a végbélen keresztül. Gondolkoztam hashajtón, de félek hogy az csak a friss székleten segítene, nem azon ami már ki van alakulva és be van szorulva. Mindennap próbálkozom, de csak szenvedek vele, rettenetesen fáj és fogalmam sincs mit tegyek ellene, már azon gondolkozom hogy ki kellene műteni belőlem. Valaki tud segíteni?

#székrekedés #széklet #szorulás #székletürítés #elakadt széklet #beszorult széklet
ma 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"ki kellene műteni belőlem" Nem semmi! Az orvos mit mondott????? Egy szakszerü beöntés nem elég?
ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jól érzed, az tényleg nagy és már kemény, de van kúp a gyógyszertárban erre a célra.

Így sem lesz kellemes, de gyorsan hat és legalább segít az átcsúszásban.

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qborka ***** válasza:

Igyál olajat. oliva, ricinus, illetve van még egy,de nem jut eszembe a neve, gyógyszertárban kapható.

+ Dulcolax kúp.

ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fentről hajtod, az nagyon fog fájni. Kúpot vegyél.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elég gusztustalan, de a kellemetlenséggel szemben megérte, életem első székrekedésénél benyúltam ujjal és kisegítettem
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!