Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stresz hatására hirtelen...

Stresz hatására hirtelen felugro vérnyomás ?

Figyelt kérdés
Édesanyám meghalt 6 éve azóta ha stressz ér a vérnyomásom hirtelen felugrik utoljára pl 142/97- 91 és pulzusrol hirtelen 201/157. 191 As pulzusra anyira ver a szívem hogy majd ki esik ha olyankor le ülök és nyugaton magam idővel vissza ál
tegnap 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés???
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet...
tegnap 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Mármint hogy mitől lehet és menyire veszélyes?
tegnap 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem sem voltak különösebb gondjaim a vérnyomással, 140 fölé nagyon ritkán ment. Aztán egy nagyon stresszes periódus kezdődött. Egyhónapos unokám bekerült a kórházba, majdnem két hónapig bent maradt, közben infúziók, transzfúzió. Féltünk, hogy nem marad meg. Időközben apukám is meghalt, a testvéremnek meg limfómát diagnosztizáltak. Aztán meghalt autószerencsétlenség következtében egy kedves kolléganőm, és a temetése napjának estéjén felugrott a vérnyomásom 210/150-re. Azóta kisebb stresszes eseményekre is felmegy hirtelen a vérnyomásom és rendszeresen szedem a vérnyomáscsökkentő gyógyszereket.
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Veszélyes lehet nagyon, engem a sürgőségire vitt be a párom, injekciókat kaptam, meg nyugtatót is. Az előző vagyok.
tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, ismerősöm azt mondta ne foglalkozzak vele mert fiatal vagyok (33)- komoly bajom nem lehet de hát az egészség nem válogat...
tegnap 19:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!