Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért félek attól minden nap...

Miért félek attól minden nap hogy szívinfarktust kapok vagy le áll a szívem csak úgy ? Voltam teljes kardiólógiá vizsgálaton semmi baja a szívemnek. Mégis ettől félek mindignézegetem a pulzusom. Egészségesszívnél nemlesz semmi bajom csak úgy ?

Figyelt kérdés
tegnap 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges szívvel nem kapsz szívinfarktust. Ha fiatal vagy, nem magas a vérnyomásod, koleszterined is rendben, akkor nagyon minimális az esélye.
tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Senior Séf ***** válasza:
68%
Az a te bajod, hogy nagyon ráérsz agyalni. Menj el kukoricát kapálni,mindjárt nem lesz a szívednek semmi baja.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vérképem rendben , szív ct is egészségesek a koszorúerek. Alacsonyabb a vérnyomásom legtöbbször. De mégis minden nap ezen rettegek vagy pitvarfibrillációtól. Nem tudom mit kéne csináljak
tegnap 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes út a hipochondria felé. Csak magaddal cseszel ki ha folyamatosan nézed a pulzusod, meg bebeszéled magadnak aztán majd jönnek a tünetei, de közbe semmi bajod.
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ezzel mit tudok csinálni ?
tegnap 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresel valami elfoglaltságot. Járj el futni, sétálni vagy bármi. Valami új hobbi esetleg.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Félelmek. Egészségesen élni és stresszt kezelni. A mozgás valóban sokat segít.
ma 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

"És ezzel mit tudok csinálni ?"

Mondták feljebb:

Menj el kukoricát kapálni

ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!