Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik az alacsony vércukorszint...

Mik az alacsony vércukorszint tünetei másoknak?

Figyelt kérdés
Még nem tudom, hogy ez az-e de erős a gyanúm. Éhesen remegek, gyenge leszek és szívdobogás érzésem van. Ilyenkor attól tartok, hogy elájulok. Aztán eszek és megszűnik. Érdekes, hogy reggel nincs így, de ebéd előtt nagyon rosszul tudok lenni.

ma 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál pontosan rá illenek. De ha biztosra akarsz menni, egy egyszerű vércukormérő pár ezer Ft, vagy ha bemész a háziorvoshoz ott is megmérik neked szerintem.
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanezek a tünetek. Kiegészíteném még azzal, hogy engem levert a víz, lesápadtam. Az volt a szerencsém, hogy volt nálam csoki. Gyors megettem, 5 perc múlva semmi bajom nem volt. És nem vagyok cukorbeteg.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én cukros vagyok, pont ezek a tüneteim...ezt megelőzendő három óránkánt eszem...remegés pipa.
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper, eddig sosem volt semmi bajom pedig... Jobb ha beszerzek egy cukorszint mérőt:(
ma 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg még háziorvoshoz elmehetsz, aztán kérj egy beutalót laborba.
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!