Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van értelme az 5 pontos inzulinrezisztencia vizsgálatnak?

Figyelt kérdés
A 2 pontos is ugyanazt megmutatja, mint az 5 pontos, csak olcsóbb és kevesebb szúrás. Mivel lehet jobb az 5 pontos? Inzulinrezisztenciája valakinek vagy van vagy nincs, ezt a 2 pontossal is meg lehet állapítani, mégis mi lehet az amivel többet ad az 5 pontos?
szept. 17. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Aki ért hozzá, abban fel sem merül ilyen kérdés. Nem hiába sokkal olcsóbb a másik
szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet mutat az 5 pontos, nem mindegy hogy néz ki az a görbe és az is baj, ha a 120 perces jó de a többi rossz. De ha egy 5 pontos terhelés csak cukorméréssel vs. 3 pontos de inzulint is nézünk, akkor szerintem az utóbbi többet mond.
szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ki akarom deríteni, hogy inzulinrezisztens vagyok-e, így cukorterheléssel összekötött inzulinszintet is nézetek, de olyan sokféle van, 2,3,4,5 pontos és nem tudom melyiket válasszam. Ha a 2 pontos ilyenen megbízhatatlan miért csinálnak 2 pontosat, mire jó az ha félrevezeti a beteget.

Teljesen összekavarodtam ezügyben, hogy melyiket kellene választanom, azért az sem jó ha 2 órán belül 5x megszúrnak, szar vénáim vannak, nincs is 5. Reméltem hátha ez a 2 pontos is jó lehet.

szept. 17. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem 3 pontosból diagnosztizálták. 0, 60, 120 perces.
szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz elégséges volt a 3 pontos a diagnózishoz? Vagy kellett volna inkább az 5 pontos?
szept. 17. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
3 pontos bőven elég, kicsit túl van már tolva ez az egész.
szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 pontos szerintem elég a cikorbetegség diagnosztizálásához, 3 pontos inzulin méréssel bőven jó az IR-hez. Ennél több akkor kell, ha valami furcsa történik, nem értik hogy mi van, akkor jó lehet nézni egy részletesebb görbét. Vagy ha valaki ebben hisz. Normális esetben a 3 pontos tökéletes.
szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Anyukámnak érdekes a cukra, ugyanis neki leesik, amikor megissza azt a lötyit. Őt elküldték 5 pontosra. Én nekem meg IR-em van, három pontosból diagnosztizálták simán. Annyi görbe elég, nem is kért többet a doki se.
szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: hozzátenném, hogy anyukámat azután küldték el 5 pontosra, miután a három pontoson kiderült, hogy ilyen furin válaszol a teste. Szóval a három pontos bőven elég elsőre.
szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm nektek!!
szept. 18. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!