Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehézlégzés pániktól vagy...

Nehézlégzés pániktól vagy tudőembólia?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos hipohondriával és pánikkal küzdök.. pénteken a párom megmaszírozott itthon ilyen masszírozó géppel, mert mindig fáj a hátam.. fájt nagyon bizonyos helyeken… rosszul esett.. abba hagytuk. Majd ezután 2-3 napra rá erős fájdalmaim lettek.. ami tart ma is. Hétfőn kezdődött ma még durva.. és néha nem tudom eldönteni hogy a mellkasom is fáj-e, és mivel ráparázok néha nehézlégzést érzek… aztán elmúlik.

Teljesen beparáztam, hogy tüdőembóliám van. 30 éves vagyok és most ettől félek..

néha bizonyos pózokban azt érzem mintha belül a csontjain fájnának, mozgásra, görnyedésre főleg.


Tud valaki mondani valami megnyugtatót?:(



szept. 11. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha tüdőembóliád lenne nem itt írogatnál. Nyugi. Lehet becsípődött egy ideg..nekem volt ilyen, levegővételnél is baromira fájt. A nehézlégzés meg nagy valószínűséggel attól van, hogy ráparázol. Egy rosszul végzett masszírozástól meg simán fájhatnak a csontjaid. És azért az embóliának jó pár észrevehető tünete van. Próbálj meg megnyugodni...mocskos dolog ez a hipochondria...időszakosan nekem is volt benne részem.
szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia kedves 1-es! Nagyon köszönöm, hogy írtál.. akkor valószínűleg tudod min megyek keresztül.. próbálok megnyugodni. Soha, többet ilyen rossz masszázst nem engedek.. mert nagyon fáj minden porcikám. Tényleg olyan mintha a csontjaim fájnának. Az volt csak a fura, hogy miért pont elől a mellkasnál is.. de amúgy elég kemény melót végzek, nehez súlyt is emeltem guggolásból felállva, és ezt folyamatosan. 2 kézzel tartva a súlyt.. szóval ez is rám tett gondolom.

De köszönöm a kedves szavakat, nagyon jó a lelkemnek most!

szept. 11. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Gerinc, nyak, derék is tud érdekes tüneteket okozni!
szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Amikor nekem csípődött be egy ideg a hátamba, az kisugárzott az egész mellkasomba. Nagyon kellemetlen volt...sóhajtani pl nem is tudtam 2 hétig. Kicsiket lélegeztem. A gerinc, hát problémák kisugározhatnak az egész mellkasra.

Viszont ha nem múlik akkor érdemes elmenned a megfelelő szakemberhez, aki segít a hátfájás kezelésében.

Jobbulást kívánok.:)

szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!