Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A bal bordaív alatt hátul...

A bal bordaív alatt hátul fáj. Az a lépem? Megnagyobbodott?

Figyelt kérdés
szept. 11. 08:19
1 2
 1/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
"Megnagyobbodott?": nyilván vizsgálat nélkül nem lehet megmondani. Sok oka lehet a fájdalomnak, lehet kisugárzó, lehet bordatörés/repedés, gerinc probléma is. Ha nem múlik el 2 napon belül, menj orvoshoz, egy hasi ultrahang nem ártana.
szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Háziorvos ki tudja tapintani?
szept. 11. 08:35
 3/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nem tudom, de kezdésnek jó, maximum továbbküld valamilyen vizsgálatra, esetleg szakrendelésre. Lehet akár vese eredetű is a probléma, esetleg labor is jó lenne, de majd ezt vele kell egyeztetni.
szept. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Volt labor múlt csütörtökön
szept. 11. 08:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem a léped. Inkább vese, de lehet valamilyen mozgásszervi fájdalom is. Esetleg meghúztad ott az izmokat, megnyomtad azt a részt. A háziorvos megvizsgál.
szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vizelet+vérkép volt? Mutatott eltérést?
szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A lép máshol fájna?
szept. 11. 08:51
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen vizelet + vérkép.

Amennyire én látom nem nagyon.

Ezzel megyek egyébként vissza, hogy nézze meg.

Nyirokcsomóim miatt aggódtam, ezzel mentem hozzá, megtapogatta, azt mondta minden rendben, elmentem ultrahangra, ott reaktívnak látta az orvos, azt mondta rendben.

Milyen eltérés lenne a laboron egyébként?

szept. 11. 08:54
 9/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Alapvetően nem ez a kezdő tünet, inkább a rekeszizmot nyomja,csuklást okozhat és a has elülső részén lenne tapintható.
szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha lép gond lenne, akkor a vérképzésnél lennének eltérések. De ha volt hasi ultrahang és lépmegnagyobbodás nem volt, akkor nincs.
szept. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!