Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » E.coli baktérium okozta...

E.coli baktérium okozta fertőzés megszűnt valakinek a Ciprinol antibiotikumtól?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő kellett?

szept. 5. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenem, de nem ezt szedtem és rendbejött. Meg kell nézni a tenyésztés leleten, hogy milyen hatóanyag az amire érzékeny és milyen mértékben, ha a Ciprinol ebbe beletartozik, akkor hatni fog jó eséllyel. Férfiaknál pl., ha prosztata vagy nemzőképességi problémákat okoz, akkor nehezebb a dolog, mert bár hat a gyógyszer, de az a terület a véráramtól elzárt és nehezen tud ott hatást kifejteni, vagy csak nagyon lassan, hosszú kezelési idővel.
szept. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál!

Olyan mellékhatásokat írnak a gyógyszerre hogy borzalom.

Azért kérdeztem hogy biztosan hat e mert nem szeretném feleslegesen beszedni.

Fél éve szedtem be más problémára antibiotikumot és rá egy hónapra nagyon beteg lettem.Hallásvesztés és fülzúgás,ami lassan helyreállt.

Nem biztos hogy az okozta

de rettegek bevenni.

szept. 6. 07:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden AB-nak van mellékhatása,csak az a kérdés, hogy melyik milyen kategóriába van sorolva adott szernél. Mérlegelni kell orvossal együtt, hogy a panaszok, tünetek ezzel milyen arányban állnak, mi a cél. Ha pl. nemzőképességi probléma van, akkor be kell szedni, esetleg másik fajtát, aminek kevesebb a mellékhatása, vagy enyhébbek.
szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egész család elkapta egy nyaralás során Montenegróban!csak nekem elég makacsnak bizonyul.

Nemzőképességi problémát?Az komoly,ezt is okozhat a kis rohadék baktérium?

szept. 6. 08:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Melyik gyógyszert szedted,azt meg tudnád írni?
szept. 6. 09:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, akkor Augmentin.
szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!