Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A gócos mandulát azaz a...

A gócos mandulát azaz a krónikus mandulagyulladást ránézésre meg tudja e állapítani a fül-orr-gégész?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap voltam egy magánklinika fül-orr-gégészetén mert régóta hullik a hajam,és egyből ki akarják venni a garatmanduláimat. Azt mondták hogy mivel mandulakő van rajta ezért az krónikus gyulladást jelez. De közben van egy nőgyógyászati, urológiai gyulladásom is. És nem tudom hogy ha kiveszik a mandulát megáll e a hajhullás,hiszen más gond is van. Keressek másik orvost vagy higyjek ennek? Csak mert eddig úgy tudtam hogy mandulakő mindenkinek van .. 28/N

szept. 5. 04:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkinek mandulaköve. Lehet, hogy nem mindenkinek okoz panaszt, akinek mandulaköve van, de neked hullik a hajad és góckutatásra mentél. Lehet oka a torokmandulád a hajhullásodnak, az orvos igazat mondott. Csak akkor derül ki, hogy ettől van-e a hajhullásod, ha kiveszik.
szept. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen tünetei vannak a torokban?
szept. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kb semmi. Idén nyáron ha hideget iszok akkor utána köhögök egy kicsit kb 15 percig. Néha nyákosnak érzem a torkom. Néha nyelésre fáj egy kicsit. Igazából a hajhullás miatt járok góckutatásra. De nem sok sikerrel mert mindenhol találnak valamit. A nőgyógyász meg azt állítja hogy a fertőzéses gyulladás miatt hullik a hajam. A fül-orr-gégész szerint a mandula miatt. A hajgyógyász szerint meg kezdődő seborrheás dermatitiszem van. Akkor most?
szept. 5. 17:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a dilemmádat. Ha valamennyi esély is van rá, hogy a mandula okozza, én kivetetném, aztán utána még mindig mehetsz tovább a többi problémát kezeltetni.
szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szimplán csak annyi a probléma hogy ezt itthon mondták de nem lakom Magyarországon és most rögtön meg nem tudják megcsinálni. Mellesleg meg 800 ezer forint.
szept. 6. 12:29
 6/11 A kérdező kommentje:
És nem tudom hogy itthon csináltassam meg vagy ott ahol lakom. Mivel a magánklinikán ahol voltam,ott jelenleg nem végeznek ilyen műtétet és Budapesten találtam csak. Itt csak kórházi várólistára tudna tenni a magán doki. De nem tudok haza futkározozni. Meg jövőre lenne ide időpont.
szept. 6. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz, de érdemes lenne ott is elmenni dokihoz és másodvéleményt (vagy harmadikat) kérni és esetleg ott megcsináltatni.
szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg ne vetesd ki a manduláid

Vegyél egy Alpecin sampont (Szürkét) helyre fogja tenni a hajhullásod

szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az Alpecint nőknek is lehet használni? Az nem férfi hormonális hajhullásra van? Eddig Plantur21-et használtam de nem segített.
szept. 8. 07:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyrészben nők használják.
szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!