Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehetséges, hogy régen...

Hogy lehetséges, hogy régen magas volt a cukrom, utána meg soha nem volt magas?

Figyelt kérdés
Most keresgélek a régi papírjaim között, és ledöbbentem a látottakon. Volt egy lábtörés műtétem, előtte vettek vért és ott magas volt a cukor, és a vesekőzúzás előtti vérvételen is magas volt, és gyomortükrözés előtt is. Ezt a hármat találtam, 2011-2015 intervallumban.
szept. 4. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hosszabb éhezés után feljebb mehet a cukor, mintha rögtön felkelés után néznék. Vagy esetleg egy cukros infúzió után nézték, tehát nem éhgyomri. Ha fogytál közben, az is javíthatta a glükózháztartásod.
szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A stressz. A stresszhormonok vércukor emelők.

Fogadok, most nem műtét előtt, vagy baleset után mérték

szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyire volt magas?
szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Arra nem emlékszem, hogy éhgyomri volt vagy sem, de lehet igazad van, szerintem nem éhgyomri volt a kórházban.

Egyébként nem sokkal volt magasabb, 6,3.

És igencsak stresszes időszakom volt hosszú éveken keresztül, akkor ez is lehet.

Ma már minden bajom van, és emiatt ötletelek …..


Köszönöm szépen, meg is kaptam a választ.

szept. 4. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont azért kérdem, mert a 6,3 az egyáltalán nem magas, főleg, ha csak néhány alkalomról van szó.
szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!