Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesanyám évek óta küzd a...

Nero17 kérdése:

Édesanyám évek óta küzd a köhögéssel(köhögés rohamokkal) Rengetek orvos,gyógyász,sámán próbált mindenfélét, de nem jönnek rá a bajára. Valaki találkozott/hallott/látott hasonlót?

Figyelt kérdés

Tehát gondoltam megpróbálkozom az internettel, már most magánklinikán is próbálkozott, de ott se jönnek rá mitől köhög, nem a dohányzás, nem reflux, nem bakteriális többféle savlekötőt, inhalálót egyéb csógyszereket és vérnyomáscsökkentőket is kapott, de ugyan úgy köhög, aludni se mindig tud.

Abszolút nem érdemli ezt így próbálom, hátha valaki találkozott hasonlóval és tud mondani egy irányt, hogy merre próbálkozzunk tovább vagy egy betegséget amit még nem vizsgálhattak. Mindenkinek nagyon köszönöm aki tud valamit hozzátenni az életminőségének a javításában aktívan dolgozik és még nincs 60 éves, de egyszerűen telefonon alig tudok vele beszélni annyit köhög :( Tényleg előre is köszönöm, ha bárki bármit tud!!



szept. 3. 14:09
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Annak pedig oka van. Nyakát vizsgálták? Lehet ott szűkíti valami a légcsövét, esetleg a hörgőket. Erre is vizsgálták?
szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azt nem írod, hogy az allergiát kizárták volna.

Illetve vannak vérnyomáscsökkentők, amik egyeseknél köhögést okoznak, és emiatt váltani kell más hatóanyagúra.

szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor köhög ha veled van vagy más előtt is?
szept. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Menapauza?
szept. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

De kivizsgaltak rendesen vagy csak gyogyszereket irogattak neki fel?


Penesz nincs valahol? Turjatok fel az egesz hazat.

szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Asztma, allergia, oltás miatt, vagy idegalapon. Sajnálom, nagyon idegesítő lehet !
szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Hagyjad már az oltás konteót...
szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem halálosan idegesít a tikogás. Főleg, hogy észrevettem, hogy sokan akkor állnak neki nyuvadozni, amikor érzékeny témához érünk
szept. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Reflux?
szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

nem csak gyógyszerek, természetesen minden vizsgálatok után lett felírva első körökben közkórházban mostanra már magánklinikán, semmi baja a légcsövének és a tüdőkapacitása jobb, mint az enyém letesztelték azt is.

Nem allergia és mint írtam a telefonban is köhög nem csak ha ott vagyok vagy bárki más ott lenne. Egyedül egy üres szobában is köhög. Refluxal sokáig próbálkoztak, de többféle gyógyszer se kúra nem javított rajta, volt valami baktérium is, de annak kiírtása sem segített rajta, asztma gyógyszer is volt az sem segített minimálisan sem. Penész nincs és nem is volt sosem. Ez évek óta tart és kb 3 éve lakik a jelenlegi házikójában elötte 3 másik helyen is élt huzamosabb ideig :) ez valami a szervezetében amire nem gondolnak vagy nem gyakori, vértesztek alapján se ött ki semmi probléma. Teljesen tanácstalanok vagyunk. tényleg rengeteg mindent kizártak. Sajnos most lelet adatokkal nemtudok szolgálni, csak ami az eszembe jut :( de igény esetén pontos infók alapján betudom szerezni :)

szept. 4. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!