Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Migrén vagy valami más probléma?

Migrén vagy valami más probléma?

Figyelt kérdés

Évek óta, sűrűn fáj a fejem. Van hogy a tarkóm, fejtörzs, bent egészen. Nyomás érzés az egész fejemen mintha valaki ülne a nyakamban.

Sokszor a halántékom fáj, illetve mellé jön a szemgödör, orrnyereg fájdalom.

Nem mindig egyszere fájnak de sajnos volt már rá példa.

A háziorvos adót beutalót, neurológiai szakkrendesésre, ha semmit nem találnak ír fel migrén gyogyzert (a sima fájdalomcsillapítók nem használnak) Hányingerem is szokot lenni a fejfájás ideje alat. Rendszeren egy napig tart.

Utána olvastam és a migrén okoz látás zavart, villanásokat. Én ilyet Szerencsre nem tapasztaltam még.

Régen gyermekkori vérnyomás panaszaim voltak. Akor volt hogy hirtelen elment a látásom, illetve szédültem.


szept. 2. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg szoktad mérni a vérnyomásodat akkor, amikor fáj a fejed?
szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, de mostmár fogom. Egyszer ilyen fura rosszul lét vett elő munkahelyen. Mintha egy üveg mögül néztem volna mindent és sehogy sem volt jó. A vérnyomásom 114 volt a pulzusom 110. Nagyon nem lenne jó ha ez volna a problémám. Amúgy is vanak félelmeim anyukámat agyi anorhizmával műtötték (nem tudom hogy kell írni bocsi).
szept. 3. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokat végzett a neurológus? Volt CT? MR? Akinek ilyen panaszai vannak, annak "kötelező" lenne ezeken átesnie, még akkor is, ha gyaníthatólag csak migrénről van szó.
szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Majd 19 megyek, régen volt ilyen vizsgálatom akkor semmit nem találtalak. De hát elég idegesítő hogy 6 szem gyógyszer után úgyanúgy fáj a fejem. Munkahelyen meg most utalnak mert el mentem tpp pár napra.
szept. 4. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!