Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » D-dimer elvileg 500-ig normál...

D-dimer elvileg 500-ig normál nekem 781 ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Lábdagadás miatt mentem orvoshoz, vett vért

Trombózis uh-val kizárva

Viszont a d-dimer szintem magas

Megyek vele holnap hàziorvoshoz

Aztmondják gyulladásra is utalhat a szervezetben. Lehet ez fogfájdalom miatt? Letört a fogam kb 2hete azóta most kezdett el jobban fájdogàlni..

Viszont a lábam is fáj, így a izületi gyulladás sincs kizárva mert a leletembe azt írta izületi probléma lehet.


aug. 28. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok.
aug. 28. 19:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Már ezt egyszer kiírtad kérdésben és leírtam mik lehetnek, de majd az orvosod megmondja. Egyelőre nem tudjuk mi okozhatja, de egyelőre nem trombózis. Azért, mert kiírod többször a kérdést, még nem biztos, hogy olyan válasz jön, amit látni szeretnél. Itt ezt nem lehet megmondani, még ötletelni is nehéz.
aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, csak nagyon megrémiszt erről nem sok kérdés van, se itt se más ilyen oldalon.

Utána olvastam és már daganatokat is írt 😔 szorongásos vagyok, nekem ez nagyon nehéz a várakozás is rossz

aug. 28. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyu, nekem nem gond, értem, hogy izgat a dolog, felőlem kiírhatod 10x is, de itt senki sem fogja tudni megmondani ennek i az oka a 10 féle dologból. Persze lehet daganatos betegség is az oka, de most ha azt mondom egy májenzim emelkedés is utalhat erre, vagy egy hete tartó köhögés, attól még nem biztos, hogy az, és nem is derül ki 1 vizsgálattal, csak szövettan deríti ki, kár ezen kattogni szerintem.
aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A d-dimert csak arra használják, hogy kizárják a trombózist, ha alacsony, nem arra hogy bizonyítsák vele, ha magas.
aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!