Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Füleim mögött büzős nedv...

Füleim mögött büzős nedv filtrálás?

Figyelt kérdés
Sziasztok hónapok óta fenall nálam az a probléma télen nyáron, hogy a két fülem tövében néha kristályos állagú néha pedig zselés állagú elég bűzös váladék található. Ez mitől lehet? Nyirokkeringési zavar lehet az oka?

aug. 28. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
"kristályos állagú ...... váladék található." Ezt el sem tudom képzelni. Miféle kristály? A "filtrálás" alatt mit értesz? Ismered a szo jelentését?
aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Honnan jön??? Hogy kerül oda??? A füledből vagy csak a füled mögött megjelenik??? Nem értem igazán.


Nekünk emlősöknek nincs a fülünk mellett semmi, amin kijöhetne a nyirok, ki meg nem "izzadod".


Inkább a személyi higiéniáddal lesz a baj. Pucoltass fület vagy elfelejted a füled mögött mosni, nem mosol elégszer hajat. Száraz zsír vagy izzadság gyanús ez nekem.

aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el bőrgyógyászhoz, a fül, különösen a fülcimpa mögött sok faggyúmirigy van. Ha azok valamelyikében a bőrről bekerülő gennykeltő baktériumok telepednek meg, akkor előfordulhat ilyen jelenség.
aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2 es- kopasz vagyok.

3-as köszönöm!

aug. 28. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, inkább a hármasnak lesz igaza.

Viszont a személyes higiéniára kiemelt figyelmet fordíts.

Ezzel nem azt mondom, hogy igénytelen vagy csak lehet nem elég alapos

Mosd meg minden nap szapoanis vízzel a füled mögött is alaposan! És töröld szárazra, mert ha nedves marad begombásodhat.

Meg bedzélj dokival erről.

aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!