Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egészségügyi központ...

Az egészségügyi központ komolyan gondolja azt, hogy covid után, 2hetig ne sportoljon az ember?

Figyelt kérdés
Illetve a korábbi fittség visszaállítása hónapokat is igénybe vehet. Nagyon durva covidot szedtem ossze ahogy jobban lettem mentem a kondiba,dojoba egyenesen. Par nap után úgy edzettem mint a gép. Na ilyenkor mivan covidka?🤣 Nem jött be a terve a mátrixnak, hogy legyengítsék a harcosokat?🤣😘. Vigyázzatok a coviddal mert egy mestersegesen generalt sz@r, viszont ne higyjetek a hatalom álltal irányított infoknak sem ezen se semmilyen téren! Én az erőnlétben, a logikában, és az ész években hiszek

aug. 22. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Logika, észérvek, miközben írni sem tudsz? Kicsit meredek.

Már a kérdésed sem logikus, egyrészt, kit érdekel, hogy te mikor mentél kondizni, másrészt, erre a barom kiírásra miféle korrekt választ kellene írni?

Egy lábadozó testet nem kell idő előtt erőltetni, ennyi lett volna benne a logika, de te egy lázadó tini vagy, aki most aztán keményen megmutatta a rendszernek, hogy miféle fából faragták. Igazi rosszfiú vagy, hogy elmentél kondizni, szép munka!

aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem lett semmi bajod, nekem viszont 2 ismerősöm hónapokig rosszul volt, konkrétan a lépcsőn való feljutás is nehéz volt nekik. A kettő közül az egyik rendszeresen spórolt, versenyeken indul, így még azt sem lehet mondani, hogy előtte is rossz kondiban volt.

Nyilván az orvosok sem fogják előre tudni, hogy ki mennyire lesz rosszul utánna.

aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Harcosok 🤣🤣🤣
aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Az egészségügyi központ is, meg mindenki más is magasról tesz rá hogy te mit csinálsz vagy mit hiszel.
aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyi energiát fektetnél a tanulásba, mint most ebbe a hisztibe, egy napon vezérigazgató is lehetnél.
aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem mondasz hulyeseget tesim
aug. 22. 13:14
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő, hogy kinek hogy bírja a szervezete a covidot, mennyire viseli meg. Az orvosok inkább mindenkit óva intenek és pihenést ajánlanak mert az biztonságosabb és az átlag inkább arra befogadóképess. Most csak nem mondhatják mindenkinek covid után hogy már másnap irány a gym, nem lesz semmi baj, bírni fogja. Sok ember lehet el is menne vagy más formában megeröltetné magát (már ha egyáltalán bírná) és vissza kerülne az orvoshoz.

Örülj hogy te azon szerencsések egyike vagy akit nem viselt meg a covid és a gyógyulásod gyors volt és vissza tudtál térni a rutinodhoz.

Sokaknak sajnos nem adatott ez meg mert a szervezetük nem tudta ilyen jól kezelni a covidot.

aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, öcsém! Van olyan, aki "simán" átesik a Covidon, van akinek a szívét van akinek a tüdejét "támadja meg" és amint a példád mutatja van akinek az agyát.
aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a fszagyerek, Kérdező! Na akkor, nem jött be a covid és lefújták a 2030-ig szóló globális terveket, vagy te gondolsz egy szelet tortát egy kerek egésznek? Legyőztük volna a hatalmat ennyivel? Már önmagában is nevetséges feltételezés. De legalább az egód növekedett. 👍
aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nov kozepetol dec elejeig voltam covidos 2020ban. Januar vegen kezdtem edzeni de tul korai volt. Vegul marciusban tudtam erdemben
aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!