Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziásként milyen munkahe...

Epilepsziásként milyen munkahelyen dolgozol?

Figyelt kérdés

Illetve, esetleg arra is kíváncsi lennék, hogy pl.: szerettél volna abban dolgozni, de epilepsziásként nem teheted meg ezt, milyen munka volt?


(16 éves epilepsziás vagyok és a gyógyszerek szedése végig fogja kísérni az életemet. Rengeteg helyen szab korlátokat ez a betegség, de kíváncsi lennék arra, hogy ti ezzel hol kötöttetek ki).



aug. 20. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen pozíció ahol nem kell járművet vezetni, és nem balesetveszélyes ha hirtelen lekapcsolsz nyitva áll előtted.

Irodai munkák, szellemi munkák esetében nem kizáró ok az epilepszia.

aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy középiskolás tanár szeretnék lenni, rengeteg időt töltenék gyermekek között. Elég veszélyesnek tartom így:(
aug. 20. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Legyél programozó. Én buszsofőr vagyok, de ha lenne ilyenem hajlektalan lennék, nincs szakmám, se tudásom mást megtanulni. De ha most lennék 16 én 10000000000000%-, hogy programozós dolgokat rugdosnék bele a fejembe.
aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A középiskolások szerintem már elég érettek ahhoz, hogy ha véletlenül mégis rohamod van, ne essenek pánikba. Gondolom te is tudod, mit tegyél, ha összeesne egy tanár. (Ettől még hivatalosan lehet hogy kizáró ok.) Mondjuk ne testnevelő akarjál lenni, meg a kémiatanárnak is ciki ha pont kísérlet közben lesz rosszul. Fizika határeset. Matek, magyar, töri, földrajz, biosz, ének, rajz, ezeket simán végezhetnéd szerintem.
aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
matek-törin gondolkoztam:)
aug. 21. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos munkanélküli vagyok. Igaz, nem az epilepszia miatt. Amúgy eladó lennék. Jogsim lehet, mivel nincsenek rohamaim. Szerintem millió lehetőséged van, főleg, ha rohammentes vagy. A tanár szak is jó, főleg, amit kinéztél. Sok sikert!
aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 irodai munka sem minden esetben jó. Sok epilepsziás nem tud monitor elé ülni, mert zavarja a fény. Én epilepsziásan programozással és sok villamossággal foglalkozom. (De hozzá tenném, hogy nem lenne szabad)
aug. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!