Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valamilyen bajom, hogy...

Lehet valamilyen bajom, hogy megettem egy lisztkukacot?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy ettem! Tegnap megdöntött müzlit ettem, és találtam a tejben egy lisztkukacot (nem élt) lehet hogy volt másik is amit megettem. Lehet valamilyen bajom?
aug. 18. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose tudhatod, hogy a bármikor elfogyasztott pékáru alapanyagában volt-e lisztkukac vagy sem..... Amúgy is fel kell készülnöd, hogy a jövőben a rovarok élelmiszerként való felhasználása egyre nagyobb teret ölel majd fel.
aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle.
aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvostudomáby itt már tehetetlen. Nincs renèny semmi. A kukac biztosan nem élte túl.
aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy lesz bajod. Vannak helyek, ahol fogyasztanak különböző rovarokat, bogarakat, egyebeket.

Legtöbben biztosan nyeltek már le muslicát vagy kisebb rovart véletlenül.

Mondjuk én nem szeretnék ilyesmit enni. Amennyiben te sem, akkor először nézd meg, hogy mit eszel. Ellenőrizd a zacskó tartalmát.

aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!