Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pacemaker beültetés után,...

Kadosa István kérdése:

Pacemaker beültetés után, miért lehet már egy napja 120-as pulzus?

Figyelt kérdés
Édesanyám másodfokú pitvarkamrai blokkal került kórházba, nagyon alacsony pulzussal, pacemakert kapott, de másnap haza is engedték, azóta 120-as a pulzusa. Ahol beültették csak délután lesz orvos. Azt mondták menjen be a sűrgősségire.

#pacemakerrel magas pulzus
aug. 7. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor menjen a sürgősségire. Lehet, hogy elcsesztek valamit.
aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha felhívtátok őket, és egy orvos ezt mondja, akkor én azonnal mennék. Ez nem a gyakorira való kérdés.
aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

'Azt mondták menjen be a sűrgősségire.'

Akkor menjetek be a sürgősségire!

aug. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
egyrészt odaírtam hogy nincs orvos délutánig, ahol beültették, csak egy telefonos, és magunktól is tudjuk be kell mennünk, csak marhára böki a csőrömet, mert sehol nem találok ilyen jelenségre utaló bejegyzést a neten.
aug. 7. 09:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard diagnosztizálni mi a probléma előre! Ez az orvos dolga. Valószínűleg valami nincs rendben. Nem várakoznak tovább, a tartós magas pulzus nem tesz jót az embernek!
aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már régen bent van a sűrgősségin, ne hogy azt higgyétek hogy ettől az oldaltól várunk megoldást.
aug. 7. 09:13
 7/9 anonim ***** válasza:

4: Nem is kell a neten kutakodni. Minél előtt orvoshoz kell menni, ha az orvos azt mondta. Ott majd el fognak mindent mondani.

Szerintem fontosabb, hogy orvos lássa, mint hogy te most megértsd, hogy miért van ez.

aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, bírom az ilyen kérdéseket, amikor utólag derül ki a legfontosabb információ :D
aug. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kérdésre a válasz, az orvosok megmondják. Tudom, hogy idegesítő várni meg aggódsz, de ezen az oldalon nem sok orvost találsz, a pacmaker meg egy elég komoly szerkezet egy komoly problémára. De neked se jó, ha ráparázol.
aug. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!