Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pár napja annyira köhögök....

Pár napja annyira köhögök. Alig aludtam pár órát. Hívtam háziorvosom, de semmit nem segített. Vettem a patikában köhögés csillapítót és izlandi zuzmó szopogató tablettát de egyikse segít. Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
aug. 2. 22:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 nem, a felnőtteknél ez a tünet nem jellemző. Olvass utána.
aug. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem olvasok utána, elhiszem neked. Kösz a kiigazítást.
aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Elballagsz a patikaba és veszel Tussirexet. Ez szirup. Egy 15 ml mérőpohárka amit mellékelnek hozzá. Mite elfogy a gyógyszer elmúlt a köhögés. Nem én találtam ki, de így volt. Próba szerencse.
aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Most ez hulye kerdes, de ezt gyerekkent kaptam?

Oszinten nem emlekszem ilyen oltasra.

aug. 3. 18:54
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem is emlékezhetsz, mert még pelenkás bajkeverő korodban kapod. Oltási kiskönyvet keresd elő, abban benne van. Lehet hogy ez az un. BCG oltás (kombinált)
aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Aspirint szedek mert lazam is volt, de most mar csak kohogok. Az is jo ha szedem tovabbra?.
aug. 3. 18:57
 17/19 anonim ***** válasza:

Diftéria-pertussis(ez a szamárköhögés)-tetanusz. Innen a rövidítése:

di-per-te oltás. Kisbaba korodban kaptad, azért nem emlékszel rá. Régen kötelező oltás volt, lehet, hogy most is az.

aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom!
aug. 3. 19:19
 19/19 anonim ***** válasza:

Covid covid es covid.. nem unjátok? Eddig is volt minden szar. Pl fekete halál, madár influenza.. ezekben többem h@ltak meg mint a covidtól... a covid ugyan az mint az influenza csak másik névvel és más "hírnévvel".

Le lehet engem pontozni де ez az igazság...

Es a koronát és társait a pénzes izék hoztàk létre hogy nyírják a népet. Kösz csá, további szép napot mindenkinek

aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!