Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb egy héttel ezelött Egész...

Kb egy héttel ezelött Egész nap morgott a hasam és hasmenésem volt . Természetesen semmi diéta vagy bármi gyomor kimélő dolog nem történt . Azóta laza a székletem és szokásosnál büdősebb . Ez normális? Napi jégkrém , jeges italok . Ezektől is lehet?

Figyelt kérdés
júl. 31. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:

1-1,5 hónapja stressz miatt elkezdtett menni a hasam. Ez a stresszes időszakban nem is volt különös, de azóta is naponta 1 laza állagú van, ami büdös és a színe se rendes. Mintha kinyírtam volna a belem. Nem tudom mi lehet az oka, de én is gasztroshoz kell menjek tanácsért. Hátha neked elmúlik lassan. Nekem a háziorvos azonnal gluténmentes diétát javasolt de nem hiszem hogy az a baj, és azt csak gasztros doki javaslatára kezdeném csak el.


Lehet van a fagyiban valami amit nem bír a hasad, ha arra gyanakszol, akkor vedd visszább vagy hagyd el és figyeld meg magad

júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked is jobbúlást . Nem lehet ez a meleg idő is rá játszik ? Sok folyadék stb? Meg már lehet rá is stresszelsz , hogy megint tuti laza lesz a széklet?
júl. 31. 07:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A meleg és a sok folyadék nem hiszem, nálam inkább a sok, huzamosabb (és az egyébként még mindig alacsony szinten de fennálló) stressz miatti hormonborulásra gyanakszom magam esetében. De a hasi panaszokkal először gasztrost kell keresni mindig. Hátha mond valami okosat.
júl. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!