Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat ennyire a hasam?

Mitől fájhat ennyire a hasam?

Figyelt kérdés

Pár napja már fáj a hasam.

4 napja majndem egésznap fájt, hol jobban, hol nem.

Ma már nem egész nap fáj, de ha eszek utána egy fél-egy órával később elkezd fájni és mennem kell a wc-re. A székletem lágyabb az átlagosnál. Voltam laborban az eredmény nem mutatott semmi komolyat, az orvos azt mondta diéta kell. Nem tudom mi lehet, eddig soha nem volt még velem ilyen.

18/f



júl. 26. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
És diétázol?
júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom valami vírus, diéta segít ha be is tartod
júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem a diétát azért, mert tegnap délután beszéltünk a háziorvossal. Teljes kiörlésű kiflit reggeliztem háromszög sajttal, de ugyan úgy mennem kellett kb 45 perc múlva wc-re. Egyébként a vírus lehet, mert a szomszédban ilyen hasmenéses vírus volt, és én átmentem, de elvileg akkor már "jól" voltak. Nem tudom mi lesz a vége.
júl. 26. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
és tegnap este mit ettél? lehet az jött ki
júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vajkrém rendes kenyérrel, kicsit később dinnye.
júl. 26. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Tejtermék nem fogyasztható hasmenés miatti diéta alatt. Dinnyében sok a cukor, az sem fogyasztható. A leírtak alapján nem diétázol. Így ne is várj javulást, olvass utána, hogy mit ehetsz.
júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem diétáztam tegnap, mivel tegnap délután lett meg minden eredmény és akkor tudtunk a háziorvosommal beszélni. Ma kezdtem, de azt mondta nem kell annyira szigorúan venni, kevesebb szénhidrát és hús. Köszönöm a válaszokat, remélem meggyógyulok!
júl. 26. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vírus, lehet ibs is. Emésztési zavar.
júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!