Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szed valaki régóta Frontint?...

Szed valaki régóta Frontint? Hogyan lehet ezt a gyógyszert letenni?

Figyelt kérdés

júl. 23. 11:58
1 2
 1/12 PMC Wagner ***** válasza:
Ha régóta rendszeresen szeded ezt a kezelő orvosoddal beszéld meg, nem szabad hirtelen abba hagyni
júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Addiktologussal
júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy tudnak orvosok ilyen mérget felírni,amire ennyire könnyen rá lehet szokni? Ez felelőtlenség szerintem.
júl. 23. 14:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Én a Frontint és Xanaxot kivonatnàm. Csomó ember életét tönkreteszi. Egyre többet kell szedni belőle,hogy elérd ugyanazt a hatást.Nekem először háziorvos írta fel,aztán pszichiáter,aztán szép lassan rászoktam.
júl. 23. 14:35
 5/12 A kérdező kommentje:

Esetleg írna nekem itt vki aki hasonló cipőben jár vagy járt

? Előre is köszönöm.

júl. 23. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Morzsánként szabad csak csökkenteni a napi adagot, szó szerint morzsánként és két-három hétig (vagy tovább) a csökkentett adagot szedni, figyelni a hatást. Aztán megint egy picivel csökkenteni és figyelni a hatást.....


Ha sikerült megszababadulni tőle, az átmeneti időszakban lehet szedni Nervenpflege gyógynövényes tablettát, ami nyugtató hatású és nem leszel tőle függő. De ezt sem lehet a végtelenségig, viszont nem alakul ki tőle gyógyszerfüggő állapot.

júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Aranyos vagy a nervenpflegevel, az semmit nem er, plane egy benzofuggo szamara. Van relevans tapasztalatod?


Az irasod elso resze rendben van. De egyaltalan nem biztos, hogy ezen a ponton egyedul meg tud szabadulni tole.

júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os! Van személyes tapasztalatom, igaz, én csak napi 0,5 mg Frontinról szoktam le hosszú hónapok alatt. Voltak nagyon nagy mélypontok, ilyenkor a család segítsége, empátiája meghatározó.
júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mennyit szedsz és mire.
júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es. Krónikus fájdalom miatt kialakuló depresszió miatt szedem. :(
júl. 23. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!