Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez lehet Cron...

Szerintetek ez lehet Cron betegség vagy valamilyen fekély?

Figyelt kérdés

Pár hete elkaptam egy vírust a torkom is nagyon fajt azota nincs étvagyam tele van afta szerű csomoval a szám de az étvágyam egyáltalán nem jött vissza semmi féle ételt nem kívánok nagy nehezen eszek 2szer kb egyáltalán nem esik jól semmi a gyomrom is nagyon ég

Pár napja meg éves után állandóan be görcsöl a hasam híg széklet 1nap kb3-4szer van hogy kevésbé híg

Enyhe hasi fájdalmai néha vannak de nem erős

De nagyon stresszelek és szorongok folyamatosan egesznap hetek óta sok bajom volt és csak jöttek ujjak a számba a csomok sem múlnak vagy afta szérük

Teljesen nem vagyok ön magam rettegek a betegségtől vagy hogy a kisfiam egyedül marad ha komolyabb bajom van és el visz a mentő

Orvosnál voltam de nem mondott semmit amivel előrébb jutok az étvágytalanság és a hasmenés aggaszt de arra gondoltam lehet a stressz és az egésznapos szorongás csinálja nem tudom elengedni a félő gondolatokat hogy mi lesz a kis fiammal akivel egyedül vagyok az apja külföldön dolgozik

Hasi panaszokra étvágyra hasmenés re esetleg valami otthoni gyógymódot tudtok? Vagy esetleg a stresszre?szerintetek ez milyen betegség tünete lehet?fekely vagy cron betegség?



#stressz #félelem #gyomorégés #Enyhe hasi fajdalom
júl. 18. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad, szakorvoshoz kérj beutalót.

Sokféle oka lehet.

Felelőtlenség ismeretlen, arctalan, civil emberektől gyógymódot remélni!

Pontosan a gyerekedet szem előtt tartva is!

júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd rosz néven a kérdést. A nemtúl távoli multban nem volt olyan bennső problémád amit úgymond nembírsz megemészteni? Egy példa: A szomszéd állandóan hangosan hallgat zenét, de te a konfligtus elkerülése miatt nem szólsz.
júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megint én 2. Engedd el a lelki görcsöket. Pláne olyanok miatt ami nincs is. Ezt csak a te tudatod generálja, és az agyad nem tudja hogy ez csak képzelet. Viszont őt összezavarod és nem úgy vezérli a tested ahogy kellene neki.
júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kertem be utalot nyilván de nem adott a háziorvos.Maganba meg már most voltam más problémával meg egyszer nem mehetek főleg mindig a kis gyerekemel 35fokba

Őt egyedül itthon nem hagyhatom nincs segítségem akire hagyhatnám

Mi a várostól 45kmre lakunk kb ahol van magán vizsgálat

Ezért kérdeztem hogy szerintetek csak a stressz vagy komoly dolog állhat a háttérbe?

júl. 18. 22:35
 5/7 A kérdező kommentje:

2.válaszoló sok mindent történt velem hirtelen amit nem tudok megemészteni az agyam rá gorcsol mindenre és nem tudok túl lépni nagyon nehéz orvoshoz is el jutnom segítség nélkül de sokszor gondolkodom azon hogy lehet hogy a sok szorongás vált már ki mindent belőlem nem tudom mit kezdhetnék

ebbe a helyzetbe hova forduljak

júl. 18. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk sok minden összefügghet azzal a vírussal. Én próbálkoznék Protexinnel vagy Biokulttal.
júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedd el a görcsöket, figyelj jó dolgokra, de őszintén. Figyeld meg, lassan rendbe jössz.
júl. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!