Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig lehet áttétes rákkal élni?

Meddig lehet áttétes rákkal élni?

Figyelt kérdés

Anyukam,58 eves, 3 evvel ezelott petefeszek rakot diagnosztizaltak nala. akkor kezeltek kemoterapiaval utana pedig megmutottek. a mutet sikeres volt es majdnem egy evig minden rendben volt, aztan kiujult a daganat elszortan tobb helyen azonban nem erintett szervet. ujabb kemo kor, ujabb szenvedesen voltunk tul. 2023 novemberben kapta az utolso kemot, utana 8 honapig hagytak az orvosok. 1 hete volt CT-n ami kimutatta, hogy sajnos ujra kiujult a rak, tobb helyen, hasfalon belekben es valamennyire a majat is erinti. osszeomlottam mikor ezt megtudtam, azt hiszem fel sem fogom igazabol hogy mi tortenik. az anyukam a legfontosabb ember az eletembe, es rettegek abba belegondolni, hogy mi lesz, ha mar nincs sokaig velem. jovo heten fog kemot kapni, muteni sajnos nem lehet. esetleg van valakinek tapasztalata, hogy meddig lehetseges igy elni? ha valaki mas is hasonlo helyzetben van/volt, irjon.

21/L



júl. 13. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Csak vigasztalni tudlak! Kérlek, legyél nagyon erős, és legyetek minél többet együtt!!
júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Áttétes rák is bármikor dönthet úgy, hogy felszívódik. Nem, nem érdemes hitet fektetni bele, millióból ha egyszer történik ilyen. Csak azt akarom érzékeltetni, sajnos kiszámíthatatlan betegség.


Három áttétes rákos beteg is volt közvetlen környezetemben. Van aki 3 évig húzta ugyanígy meggyógyulással, vissza eséssel aztán újra gyógyulás, újra betegség. Olyan is volt, akit fél év alatt, és végül akit egy hónap alatt vitt el a betegség.


Nagyon sajnálom, tudom milyen nehéz elveszteni valakit. De neked erősnek kell lenned és támogatnod édesanyádat az utolsó pillanatig. Most ne a saját érzéseiddel foglalkozz, hanem vele, mert ő a beteg, az ő maradék idejét kell szeretetben eltöltenie. Muszáj megerősítened magad.

júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Előre nem lehet tudni. Szeresd, beszéljetek meg mindent amit lehet. 23 voltam mikor elment anyukám, nagyon nehezen dolgoztam fel, mert nem készültem fel rá azokkal, amit neked tanácsoltam.
júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rokonom azért úgy 5 évig elkaristolt, de kapott kemót meg egyéb gyógyszereket is.
júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy kemót kap! Méregteleníteni kéne a szervezetet de ezt úgyse halljátok meg!
júl. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
mérgeződés 6. (utolsó) fázis: rosszindulatú elfajulások (rák)
júl. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Méregtelenítés: böjt, tisztítókúrák
júl. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
A kemó az pont hogy méreg!
júl. 14. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Ezt igya inkább kemó helyett! (immunrendszer erősítése - nem legyilkolása!)


[link]

júl. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja,csoda ital:-(((
júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!