Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet mitől lehet?

Véres széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában tejes dolgok után hasmenésem, hasfájásom volt.

Kihagytam a tejes dolgokat.

Azonban így is nagyon sokat fáj a hasam főleg a jobb oldalon köldök körül, megy a hasam és ma észrevettem kis friss vért a szekletemben.

Ez komolyabb dologra utalhat? Vagy lehet valami gyulladásos betegség, belső aranyér?

Kicsit megijedtem, ki fogom magam vizsgáltatni.

Akinek volt hasonló tünete kérem reagáljon! Köszönöm!



júl. 12. 12:47
 1/5 anonim válasza:

Számos oka van, nem vagyok orvos, faterom aranyeres.

Nem kell egyből feltétlen aranyérre gondolni, szerintem érdemes lenne átnézni a rostbevitelt.


Én makk egészséges vagyok, de ha nem fogyasztok elég folyadékot (levest) én is úgy erőlködöm hogy majd szétszakad a popóm.Meg a wczés közben nem érdemes erőlködni, mivel segít az aranyérnek és hasonló.


Ha mostanában, lehet kialakult valami allegria.

júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha vér színű akkor inkább csak aranyér.

Ha az emésztő rendszerben volna probléma akkor inkább fekete, szurok-szerű a széklet, mert megemésztődik. Nekem mindkét fajta volt már. Sok szerencsét, gyógyulást.

júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos van aranyerem is,volt már, hogy vérzett, de székletbrn még soha nem vettem észre

júl. 12. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a "megy a hasam" azt jelenti, hogy folyamatosan fosol napokig, és vér is van benne, és sokat fáj a hasad az bizony komolyabb bajt is jelenthet. Az aranyeres vérzés jellemzően olyankor jelentkezik, ha valaki rendszeresen igen keményet székel, azt is nehezen. Az aranyeres vérzés többnyire csak a papíron látszódik, és az aranyér gyulladásától nem fáj az ember hasa.
júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez jópár dolog lehet. Hány éves vagy? Mennyi volt az a friss vér? Ha megismétlődik, mindenképp orvos!
júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!