Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehetnek fájó, lila...

Mitől lehetnek fájó, lila foltok a talpamon?

Figyelt kérdés

Álló munkát végzek napi 10 órában, 38 éves vagyok és kb 1 hónapja elkezdett fájni a jobb lábamon a talpam, illetve lila foltok jelentek meg amik néha eltűnnek és neha erősebben látszanak és már sántítok is rá mert annyira érzékeny.

Volt már ilyen valakinek?

Kértem időpontot az ortopédiára, de csak egy hónap múlva tudok menni.

Köszönöm a segítséget!



júl. 6. 09:46
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Itt látszik valamennyire, de most fotóztam és elég gyengék a foltok.

Csak iszonyat fájnak, ha rá állok.

júl. 6. 09:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ortopédia beutalóköteles. Ha a háziorvosod adott beutalót, akkor tőle kérhetsz tanácsot is. Vannak fájdalomcsillapító kenőcsök, gél talpbetét, de a pihentetés lenne az első, azt hiszem.
júl. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a háziorvos küldte a felhőbe a beutalót az ortopéd orvoshoz, ahova nekem kellett időpontot kérni, de csak 1 hónap mulvara kaptam.

Már kenem 3 fajta krémmel, meg fajta talpbetétet próbáltam és vettem 5 pár kényelmes cipőt is az 1 hónap alatt mióta fáj és elojottek ezek.

Minimálisan javult, de minden hétvégén pihentetem és van, hogy az ágyban is fekve lüktet és fájdalmas, illetve van hogy éjszaka is felkelek rá, annyira feszít vagy éppen csíp, lüktet.

júl. 6. 10:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Az igazi pihentetés táppénz lenne/lesz szerintem. A háziorvos írhat fel szájon át bevehető fájdalomcsillapítókat is.
júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor marad a szenvedés addig, mert nincsen nálunk táppénz sem szabadság fizetve.

Volt hogy 4 napot pihentettem egyben, de úgy sem lett jobb.

júl. 6. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!