Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy olyan ember aki egész...

Egy olyan ember aki egész életében nulla életképtelen életre nem érdemes bizonyos okok miatt vagy anélkül és lelki sérült is az hogyan döntsön a maga életéről?!

Figyelt kérdés

Lehet pszichiátriai beteg sérült valamilyen rendellenessége vagy csak lelki pszichés beteg és nincs kedve már semmihez és senkihez sem rosszul ébred kényesen nyűgösen kel fel üresség érzéssel az még ha nem is akarja de szeretné de jobb ha távozik az emberi életből az élők sorából!?

34 éves múltam

35 éves leszek de nem vágyok emberi közösségbe eljárni ahhoz nincs kedvem hogy felébredjek már jó hosszú ideje nagyon régen ez a kis gyermekkorba nyúlik vissza igazándiból igazából valójában őszintén szólva mondva.



júl. 5. 21:44
A kérdező szavazást indított:
Önök szerint fejezzem be az életemet inkább ne gyötörjem magamat tovább??
Ha már a kilencvenes és kétezres évek óta gyűlik bennem a rengeteg sok rossz minden inkább vessek véget neki!?
Ha nem motivál semmi hogyan döntsek jól önök mit tennének a helyemben menni meghalni vagy élni tovább ezt a kukába való életemet!?
Nulla vagyok nem alkalmas semmire sem önök a helyemben elbúcsúznának?
Szeretnék békében nyugodtan lenni megértenek engem?
Csak a halállal nyerem el a belső békémet és nyugalmamat?
2 szavazat
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!