Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fél éve székletürítési problém...

Fél éve székletürítési problémám van, már sehova nem merek menni, mi ez?

Figyelt kérdés
Egyszer ilyen napi 8-9-10 alkalommal egyek klotyóra, máskor 2 alkalommal, 4 hónapja táppénzenn vagyok, most megyek vissza azzal, hogy tejfehérje meg búza allergiám van, két hete se búza se tejfehérjét nem ettem most mégis már 5x voltam mosdóba, már azt hittem ez volt a baj, nyomorult módon alig eszek szinte éhezek mégis fogy a wc papír.. Volt colonoscipia, hasi ultrahang, laktóz érzékenység teszt, cölikália és egy ételintolerancia teszt utóbbi mutatta, hogy kazein , meg tojásfehérje-sárgája, búza meg dió méz meg hasonló allergiám van. Megyek vissza dolgozni, de 2 napja ismét baj van, már nincs kedvem sehova menni ez ügyben úgy sem találnak semmit, arra fogják, hogy munkaundor. Járt valaki hasonlóképpen ?

júl. 3. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"úgy sem találnak semmit"


Miközben az előző mondatban felsoroltad, hogy az eddigi vizsgálatok során mit találtak. Gratulálok.

júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IBS?
júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felsoroltad mi a bajod, mit találtak, ennyi. Ezeket nem eheted, illetve olyat sem ehetsz ami ezeket tartalmazza. Ilyenkor jön az a rész hogy elmész egy szakemberhez aki összeállít egy étrendet mit ehetsz, mit nem ehetsz, stb... és mi kell még ahhoz hogy ne fossál mint a gép. Az hogy 1 napig nem eszed azt amitől bajod van még nem oldja meg a bajt, kell több nap mire kiürül a szervezetedből minden ami rád káros.
júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ja, nem is találtak semmit csak ételallergiát és nem fosok, az rosszabb lenne. Többet ürítek mint eszek legalább 10x már rég nem eszek semmi olyat ami be van írva, hogy kiválthat tünetet.
júl. 3. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem nézted be? Tejes cuccokat nagyon könnyű, olyasmiben is van hogy csak nézek.


Vannak ritkább kórképek is, ha az eddig kiszűrtekkel nem lettél rendben, akkor lehet nézetni hisztamin intoleranciát is (ez ritka, az én családomban van, azért ismerem) vagy más ritkább dolgokat.

júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Paradicsomot se ehetek, gombát se eszek akkor. Káposztát ettem tegnapelött.
júl. 3. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos h nem ez a gyökérok, meg ez nem allergia hanem intolerancia gondolom.


Pár hétre vond meg ezeket azért szigorúan, jelenleg valszeg ezekkel nehezen birkózik a szervezeted. Aztán meg fokozatosan figyeld magad.


Bélflóra regenerálás, bél regeneralas lehet nem ártana, azért jönnek ki ilyen hülyeségek h paradicsom meg méz stb sztem..


Kollagén, L Glutamine pl segíti a nyálkahártya gyógyulást a belekben.

Prebiotikumok.


Káposztával akkor óvatosan. (Attól én is jártam pórul sztem multkor, sok ember érzékeny rá, nem is tudtam, mivel előtte nem volt bajom tőle, de én erre gyanakszom..)


Meg rohadt sok idő , mire helyreáll.. táplálkozás tanácsadó segíthet a legggyorsabban.

júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Áteresztő bél szindróma. Vedd komolyan, mielőtt néhány jóképű autoimmun betegségben manifesztálódik.
júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!