Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki tapasztalt tudna segiteni?

Valaki tapasztalt tudna segiteni?

Figyelt kérdés
hörghurutom lett márciusban, 2x haziorvos plusz röntgen, eleinte nagyon intenzíven köhögtem, antibiotikumot kaptam rá ami kicsit segített. de azóta állandóan érzem a váladékot a torkomban ami miatt még mindíg köhécselek. van amikor kevésbe, de utána megint érzem a váladékot és köszörülöm a torkom állandóan, a váladék sárgás-zöldes színű. ki járt már hasonló helyzetben?

júl. 2. 18:50
 1/6 A kérdező kommentje:
helpp
júl. 2. 22:42
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam, eltartott több mint fél évig mire elkezdtem rendbe jönni, addig folyamatos volt a váladékozás és köhögés.
júl. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ugyan ugy hörghurutod volt?
júl. 2. 23:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami köptetőt nem próbálnál? Lehet segíteni a lerakódást könnyebben fel oldani
júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, igen!
júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#2 neked mi segitett? volt olyan, hogy pár napig keveset köhögtél, utána visszajött?
júl. 6. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!