Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorsav, reflux mi lehet a baj?

Gyomorsav, reflux mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 napja már hogy nagyon szenvedek a gyomromra de olyan szinten hogy hol fáj hol nem és olyan mintha a szívemhez is szúrna este is ez volt de már olyan volt mintha a hátamba is szúrt volna.

Én szedek noacid 20 mg gyógyszert mert azt mondták refluxom van.de ilyen még nem volt. Ma be mentem az orvoshoz aki azt mondta ne gondoljak se gyomorfekélyre se szívinfarktusra mert ahoz meg fiatal vagy 25 éves vagyok.

Én nagyon meg ilyedtem ma, azt mondta az orvos hogy napi 2 ihatok belőle.ittak ma már belőle valamivel jobb lett de utána újra vissza jön ez a has szúrás stb.

Kicsit fura és kellemetlen ilyet írni de a böfögés is nehezen megy. Szerintetek tényleg nincs komolybaj? Nem tudom már mit gondoljak. Köszönöm előre is a választ


júl. 2. 14:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Miket szoktál enni? Nálam akkor jön elő ha olyat eszek vagy iszok ami gyomorégést okoz pl. kávé vagy paradicsomos étel. 25 évesen szerintem tényleg ne gondolj olyanra hogy szívinfarktus. Nekem is volt olyan, hogy feküdtem aztán hirtelen beszurt a szegycsontom mögött akkor én is megijedtem de utólag kiderült hogy csak gyomorsav okozta. Szóval nyugi.

aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!