Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2016 óta változott valamiben...

2016 óta változott valamiben a Stroke kezelése?

Figyelt kérdés

Anyám előadást fog tartani a Stroke-al kapcsolatban és a kezembe nyomott egy 2016-os könyvet (Fejezetek a neurológiából címmel), hogy ennek a szövegéből csináljak már neki egy jó ppt-t (én jó vagyok ppt készítésben aztán azért kért meg engem).


Azonban nem tudom, hogy egy régebbi könyv mennyire hiteles. Mármint oké, abban hogy mi az a stroke meg mik a tünetek az nyilván helyes. Na de átolvastam és ez részletesen leírja a kezelést, egy csomó gyógyszert ír, utórehabilitációról ír, ír arról, hogy mik a stroke utáni teendők, mi a háziorvos feladata stb stb....


Ez mennyire változott 2016 óta?



tegnapelőtt 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt én is olvastam, most megnéztem, nekem is egy 2016-os kiadás van meg. Nem változott.
tegnapelőtt 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Szuper, köszönöm:))
tegnapelőtt 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Maximum annyit, hogy akkor még TB keretek között kezelték némi hálapénzért, ma meg nem foglalkoznak veled csak MAGÁN RENDELÉSEN, mivel hazánkban ez lett a borravaló hivatalos neve.
tegnapelőtt 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!