Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kemoterápia ennyire megviseli...

Kemoterápia ennyire megviseli a májat?

Figyelt kérdés

Paclitaxel carboplatin kemoterápiát kapok hetente. Az első kezelés után az egyik májértékem, a GPT felment 142-re. A többi normális tartományban maradt. Akkor 1 héttel elhalasztottuk a következő kezelést, aztán lement 107-re. Arra azt mondta az orvos, teljesen jó az nekünk és kaptam a következőt. Egy hét múlva lement 59-re, de múlt héten megint 106 lett és amiatt megint halasztanunk kellett. Ezt mondjuk nem értem ha egyik héten elfogadta az orvos, akkor most miért nem.

Az is zavar, hogy ugye pár hétig még dolgozik a szervezetben a kemoterápia, tehát nem megy ki olyan gyorsan? Nem terjed tovább?


jún. 26. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A máj értékekhez nem értek, de én 4 éve kaptam kemót, az immunrendszerem még mindig gyengébb a normálisnál, azt mondja a kezelőorvosom, hogy a kemoterápia miatt, szóval biztosan nagyon sokáig dolgozik a szervezetben.
jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Ha extremen artalmas lenne, nem nyomnak akkor. Regeneralodik a maj, ne felj. Kivanom, hogy szepen gyogyulj.
jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon :( Sajnos. Mérget tolnak beléd.
tegnapelőtt 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!