Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Negyedik napja sárga a széklet...

MNorbi99 kérdése:

Negyedik napja sárga a székletem, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyik nap világosabb barna volt, nemis adtam neki nagyobb figyelmet, viszont már negyedik napja citromsárga a székletem.

Ma egy kicsit hígabb volt de nem nevezhető hasmenésnek mert csak egyszer voltam (minden nap napi 1x megyek reggel miután felkelek) viszont eddig állagra, szagra sem volt semmi különös, csak a szine.

A másik érdekesség hogy nem fáj semmim, nincs hányingerem, lázam nincs rossz közérzetem. Mi lehet ez? (stressz viszont az elmúlt időben nagyon sok volt).

Ja és egyszer már voltam így kb 2 hónapja. Akkor is kb 7 napig sárga volt a székletem de utána helyrejött és egész mostanáig nemis jött elő...



jún. 24. 10:22
 1/9 A kérdező kommentje:
További infó: 25F, alkoholt nem iszom, nem dohányzom. Próbálok egészségesen élni viszont refluxra szedek protonpumpa gátlót, mellé salvus vízet szoktam kortyolgatni pár napja és második napja szokott kortyotni (másképp nemtudom leírni) a belem. Ilyen régebben is volt de mostanában nem jött elő csak most...
jún. 24. 10:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Kukoricát nem ettél? Nekem attól sárgás szokott lenni, nem csak az emésztetlen héja miatt.
jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keresd fel a gastroenterológusod, nekem is refluxom van, amikor valtozott a székletem a gyógyszerrel volt a baj.
jún. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát egy kis minimálisat ettem valamelyik nap de nem olyan sokat szóval nem hinném hogy az lenne...

Banánt ettem többet mostanában de eddig nem okozott problémát. Meg sok zablisztet fogyasztok tejsavó fehérjével? Lehet az lenne a ludas? A tejtől beteg vagyok azt tudom de nem ma kezdtem inni a tejsavó fehérjét... Kb 150 gramm zabot teszek 50 gramm tejsavó mellé minden nap shakerbe.

jún. 24. 11:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Omez-t szedem. Viszont elég régóta már. És abban van valami hogy mikor előszőr volt sárga székletem akkor nagyon stresszes voltam és sűrűbben kellett szedjem a gyógyszert. De most nemis tudom...Nem zárnám ki de valamiért nem hinném.
jún. 24. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Zsírosat ettél?

Amúgy a széklet színe a májenzimek miatt is változhat. Érdemes lenne egy vérvétel, ha ez tartósan megmarad. Ha egekben (60+) a bilirubinod, akkor irány vissza a háziorvos.

jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni ha nagyon magas?
jún. 24. 13:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy melegebb fényű izzóra lett kicserélve a retyó-világítás.
jún. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nem sajnos. Ez bizony sárga de azóta se fáj semmim hálistennek...
jún. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!