Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 30x évesen combfej elhalást (...

30x évesen combfej elhalást ( Femur necrosis-t ) mutattak ki. Ezen a röntgen képen ez mennyire tűnik súlyosnak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Pár hónapja a bal lábamra elkezdtem sántítani, ami egyre rosszabb lett. Az első röntgen tökéletes lett, semmit nem mutatott, miközben járni alig tudtam. 2 hete megcsinálták a 2. röntgent, ahol már elhalás látszódik. MRI vizsgálat csak pár hét múlva lesz, az ortopéd doki azt mondta, hogy sajnos mindkettő oldal el fog halni, pihentetni kell és hamarosan kelleni fog egy combfej felfúrás. Ezen kívül nem sok mindent mondott, azóta is le vagyok sokkolódva hogy protézis fog kelleni. A röntgen felvételeket most sikerült kikérnem, de mivel csak +3 hét múlva lesz újra időpontom dokihoz, ezért én sok mindent nem tudok leolvasni a képekről. Esetleg van itt valaki aki lát a képeket valamit illetve hogy milyen súlyosnak látszódik? köszönöm előre is.



Képek:


[link]


[link]



jún. 23. 19:02
 1/4 anonim válasza:
Az orvosoddal konzultáljál. Nem diagnosztizálunk az interneten.
jún. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én értem, de ahogy írtam is, csak 3 hét múlva lesz időpontom orvoshoz és a képeket csak most szereztem meg. A fix diagnózis már megvan, ránézni attól még rá lehet
jún. 23. 19:27
 3/4 anonim válasza:
Nem.
jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvos válaszol rovatba esetleg megpróbálhatod megkérdezni. Van több ilyen rovat a neten.
jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!