Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » PET CT-re mennyi időn belül...

PET CT-re mennyi időn belül lehet időpontot kapni?

Figyelt kérdés

jún. 20. 08:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
5-ös: az onkológia és az onkoradiológia egymásra mutogat, hogy kinek kell intézni, valami tipp esetleg, hogy mi tévők legyünk?
jún. 20. 13:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy Pintér Úr hozott egy olyan törvényt/ lehet, hogy rosszul tudom/, hogy rosszindulatusag esetén 14 napon belül időpontot kell kapni.
jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Próbálj utana nézni, hogy valóban van-e ez a 14 napos elsőbbség? Akkor arra hivatkozni!
jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az ultrahang amúgy tényleg botrány/ én is 3 honapra kaptam/ plusz ott aztán tényleg nem mindegy, hogy milyen a gep és milyen a szakember! Nekem konkrétan szerepel a leletek 1 szervem....ami nincs! Szerintetek
jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12-es rosszul tudod, vagy nem tartják be. Apòsomnak évek óta megvolt a rosszindulatú diagnòzisa, mégis sokára kapott időpontot.
jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-ös, pedig 12-es jól tudja. Erre rendelet van. Az, hogy vannak helyek, ahol nem tartják be, már más kérdés. Akár feljelentéssel is lehet élni ebben az esetben.
jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Köszi, ezt nem tudtam. Furcsállottuk is, hogy ilyen sokára kapott időpontot. De már mindegy mert meghalt.
jún. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Nagyon sajnalom.
jún. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!