Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az ismerősét 85 felett diagnosztizálták rákkal?

Figyelt kérdés

jún. 19. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem 85, dédimet 84 évesen diagnosztizálták még a kétezres években. Miért tetted fel a kérdést?
jún. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kapott valamilyen kezelést? Foglalkoztak vele? Vagy úgy voltak vele, hogy élt már eleget?
jún. 19. 19:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok

2 orvos hadakozott, hogy kapjon-e kemót vagy sem, nem kapott végül, mert az egyik orvos mondta, hogy ennyi idősen többet árt, mint használ, azt mondta hogy lehet 1-2 alkalom után belehalna. (Egyébként én is ezen a véleményen vagyok, ilyen idős korban necces). Megműtötték, még 4 évig élt utána tünetmentesen.

jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82 évesen diagnosztizáltak nagymamámnak rákot. Már olyan szinten áttétes volt, mondták, hogy nincs esély jobbulásra. Kezelést kapott a fájdalmaira, de más semmit. Bele is halt kis időn belül.
jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, édesanyámat 2019-ben diagnosztizálták emlőrákkal. 3 héten belül megtörténtek a kivizsgálások (mammographia, UH, Pet CT) és a 3. héten meg is operálták. Utána szerencsére nem volt szüksége kemo-ra, de 3 hetente kapott a hasfalba hormoninjekciót, majd szájon át szedte a hormont és szedi még most is. Azóta is jól van és az 5 éves kontrollon sem találtak semmi problémát. Városi legenda, hogy az idős betegekkel nem foglalkoznak. Mindent megkapnak, amit a koruk és az általános egészségi állapotuk megenged/elbír.
jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam, hogy ennyi idősen PET CT-re nagyon sokára lehet időpontot kapni...
jún. 20. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, ennyire szabad bedőlni annak, amit hall az ember.
jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van olyan, aki ennyi idősen bírja a kemót?
jún. 26. 22:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ez már jó kérdés. Végül is, ha jók a laboreredményei, a korához viszonyítva jó az általános állapota, akkor bírhatja.
jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szív, vese, vérkép elsősorban?
jún. 27. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!