Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Trombózis lenne? 29/n

Trombózis lenne? 29/n

Figyelt kérdés

3 napja megfájdult a jobb, "kattogó" térdem. Kenegettem flektorral, hajlításnál nagyon fájt. Mára talán jobb,de ma kb az egész lábamban fura érzet van,mintha az izomszalagokat érezném,húzódó tompa nem éles fájdalom. Még amellett mintha bizseregne is. Nem edzettem kb 1.5 hete, egyébként intenzív lábedzéseket végzek.

Lehet trombózis? Nagyon félek, extrém hipochonder vagyok. Ha mozgatom,nem fáj, nyújtás jól esik. Terhelésre sem rosszabb, fekve érzem ezt a fura izomhúzódást,ami a térdszalagtól indul. Lábszárat és combot is érinti. Hol lefele,hol felfelé érzem.

Tudom kusza a megfogalmazás,segítsetek



jún. 18. 21:44
 1/3 anonim válasza:
A trombózis nem izomhúzódás. Menj orvoshoz, ha nem javul a lábad. Ha a nyújtás jól esik, akkor azt csinálnám még.
jún. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy nem az. Nekem volt már mélyvénás trombózisom,de az nem "csak" ennyiből állt. Mivel írtad, hogy hipohonder vagy szándekosan nem írom le a lefolyását. De nyugodj meg, egész biztosan nem az, inkább valami izom, ízületi dolog lesz az
jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Flector az inkább gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító.

Fekete nadálytő krémmel vagy Lioton géllel kenjed, véraláfutás eloszlatására nekem az orvos ezeket javasolta.

jún. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!