Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha magas vérnyomásos problémái...

Ha magas vérnyomásos problémáim vannak akkor nem szedhetek kreatint? Gyógyszer mellett sem?

Figyelt kérdés
Kreatint el szeretném kezdeni szedni de nem merem mivel magas vérnyomásomra szedek minden este fél szem 5 mg-os coverexet.

jún. 12. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Ha gyógyszeres kezelésre szoruló magas vérnyomásom lenne, akkor én is a gyakorikerdesek.hu névtelen laikus kommentelőit kérdezném ilyenről, és nem egy orvost, ez egyértelmű.
jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009 óta szedek gyógyszert a vérnyomásomra (1 szemet naponta), és a magas vérnyomás, azé' na, nem egy egyedi eset Mo-n. Nekem semmit nem befolyásolt a kreatin, sem egyéb tápkieg, még a koffeintől se megy fel a vérnyomásom. Gondolom neked is az volt, hogy először beállította az orvos a gyógyszered.
jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat mikor bekerultem a korhazba 195-os vernyomassal akkor mar aznapra ezt felirta hogy szedjem
jún. 12. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet szedni, de rendszeresen ellenőrizni kell a vérnyomást. (Egyébként nem szokta befolyásolni.)
jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!