Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire normális ez? Mitől...

Mennyire normális ez? Mitől lehet? Képek lent

Figyelt kérdés

Pár havonta megjelennek ilyen foltok a lábamon, mindenféle külső behatás nélkül, tehát biztosan nem ütöttem be és egyszer csak ott terem. Általában csak 1-2 db, de jó nagyok és csúnyák. Mitől lehet ez??

Ha megnyomom fáj az első napokban, utána nem fáj, de hetekig látszik👇


[link]

[link]


jún. 12. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Elpattant az ér. Álmodban is beüthetted, de sokszor napközben az ember észre se veszi, ha beüti. Én gyerekként is állandóan kék-zöld voltam, sose tudtam hol szedtem össze.


Szedj C vitamint.

jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PMC Wagner ***** válasza:
Vagy csak nem emlekszel hogy megütötted/ megnyomodott stb
jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban indokolatlan látszólag, akkor érdemes lehet nézni labort, mert pl különböző véralvadási problémák, esetleg vashiány vagy vérszegénység is állhat a háttérben. Ha mindig ugyanott jönnek elő, akkor érdemes lenne utánajárni, hogy van-e azon a területen bármilyen probléma az ér hálózattal.

Bizonyos esetekben rovarok csípése után is megjelenhetnek bevérzések, de ez ritka.


A legvalószínűbb, hogy észre sem veszed, hogy beütöd magad.

jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha eltűnik az a jobbik eset. Ezek bevérzések, lehet vékony a bőr és azért látszik meg nálad jobban, de ha semmi magyarázható oka nincs, akkor jó lenne utánajárni, van-e hematológiai oka.
jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedj Rutascorbint
jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!