Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek hasmenés, alacsony...

Mit tegyek hasmenés, alacsony vérnyomás-magas pulzus ellen ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 éves kislányom múlt héten volt benne a hasmenésben, láza nem volt, nem hányt, a kedve jó volt, étvágya kicsit csökkent csak ezalatt az 5 nap alatt, míg átment rajta.


Sikerült valószínűleg elkapnom tőle. Halánték fejfájással, hányingerrel, majdnem ájulással indult, majd jött a durva hasmenés, 10 percenként járok mosdóba, éjszaka is, bocsánat, de nagyon híg, víz állagú a hasmenésem. Étvágyam nincs, vizet és teát iszok most jelenleg, de azt veszem észre, hogy ezek is nem kell 5 perc sem és átmegy rajtam, hátulról.

Reggelire májkrémes kenyeret tuszkoltam le, egész jól ment. De most délben főztem krumplit megsóztam és azt próbáltam enni több kevesebb sikerrel, de szerintem már ez is át ment rajtam.

Rossz a közérzetem is most, mondom mérek vérnyomást, amely 102/78 pulzus 133 lett.


Délután elmegyek a háziorvosomhoz, vajon mit fog ajánlani és mondani?


Köszönöm a segítséget!

31 éves nő


jún. 6. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

A hasmenést valszeg vírus okozza, nincs mit tenni, meg kell várni, míg kiürül, addig hasfogót sem érdemes szedni.

Az alacsony vérnyomás természetes velejárója ilyen esetben az emelkedett pulzus. A lányod kapott rá valamit? Naugye.

jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez valami gyulladás lehetett. Szíved kicsit gyorsabban dobogott a 133 szerintem elég tempós, bár ez a betegség miatt van nyílván.
jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!