Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beszéd közben érzem, hogy a...

Beszéd közben érzem, hogy a fülem mintha belenne dugulva. Inkább zöngés hangok ejtésénél érezni jobban, és nagyon zavaró. Nektek volt már ilyen problémátok? Ha igen mi volt az oka, hogy lett megoldva? Nehéz így elmagyarázni pontosan sajnos.

Figyelt kérdés
Már voltam orvosnál többször is, sajnos nem tudtam pontosan elmagyarázni neki sem ezt az egészet, így sajnos nem jutottunk azóta sem megoldásra, mivel azt mondta hogy tiszta fülem, látszódik a dobhártyám, így nincs eldugulva.

jún. 6. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallás vizsgálat volt? Van hogy romlik a hallás, de xsak úhy veszed észre, hogy a beszédérthetőség romlik, mert olyan frekvencián történt a romlás
jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy náthás?
jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hallás vizsgálat is volt, nem igazán találtak romlást. Náthás sem vagyok, illetve ez nem alkalmi, hanem folyamatos probléma.
jún. 10. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg másik fül-orr gégészhez menni? Jobbat sajnos én nem tudok.

Allergia miatt nincs orrdugulásod?

jún. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!