Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék együtt élni...

Hogyan tudnék együtt élni azzal, hogy mindig wc-re megyek ha stressz ér?

Figyelt kérdés
Ideje már táppénzen vagyok azért mert mindig mentem wc-re volt tükrözés , labor, minden ok. Egészséges vagyok. Van, hogy 3 napig nincs bajom aztán megint. Arra gondolok, hogy apró stressz és vége mehetek mert ez van. Begörcsöl a hasam és wc, nem hasmenés. Elfogadás útjára kell magam léptetni napi 6-7 wczés ugy tervezni az útvonalat, hogy legyen mosdó, mert már alig van pénzem táppénz nem azért van, hogy ellegyek a fizetés van azért, hogy éppen hó végén legyen üres a tárca. :) 😀

jún. 2. 13:16
 1/8 Rakott karfiol ***** válasza:
66%

Így van, az elfogadás útjára kell lépned.

Ellenőrízd a valóságot, amikor bármi miatt bestresszelsz.

De milyen tényezők okozzák konkrétan? Miken stresszelsz?

jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bármi. Haver megkérdezte, hogy " mizu a melóval, dolgozol már" erre mondtam nem , elgondoltam, hogy dolgozok, hogy milyen lenne, hol lennék pont most és 10 percig wc-n ültem cserébe. De pl. voltam boltba, várni kellett aztán valaki szóvá tette, hogy én mit állok ott, mondtam, hogy bocsánat csak nincs kasszás és sietnem kellett haza wc-re.
jún. 2. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen az IBS.
jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ibs-t kimutatja a kolonoszkópia. Nekem volt, nem volt ilyenről szó. :)
jún. 2. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem mutatja ki. Az IBD-t mutatja ki.
jún. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Hogy mutatná ki? Pont az a lényege, hogy nem okoz látható elváltozásokat a belekben.
jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológussal kellene konzultálnod erről.
jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
49%
Olyan IBS, mint a világ. Étrend- és életmódváltás szükséges.
jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!