Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Otthoni hiv tesztnél azt írta...

Otthoni hiv tesztnél azt írta a használati útmutató, hogy 2 csepp vér és 1 csepp puffer. Viszont veletlenul 2 csepp puffert adtam hozza…. Negatív az eredményem de az arányok be nem tartása miatt lehet hogy valótlan?

Figyelt kérdés

máj. 31. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Általában attól lehet valótlan. De azért elég ritka a HIV fertőzés, nem kelllene pánikolni.
máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként… volt egy szexuális kapcsolatom hónapokkal ezelőtt, és az illető előélete eléggé betegségekkel tarkított, saját magam megnyugtatására csinaltam a tesztet, és elmegyek komplex std szűrésre is.
máj. 31. 17:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Az volt a baj, hogy amikor csak a két csepp ver és az egy csepp puffer volt rajta akkor nem kezdett el elindulni a tesztablak fele semmilyen jelzés ( gondolom nem volt elég mennyiség) ezért tettem egy próbát és így rogton elkezdett elszinezodni.
máj. 31. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass egy rendes laborosat , vagy menj a László kórház 15-ös épület- be és ott csinálnak gyorstesztet amit ott helyben ellenőriz az orvos.
máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg lennék lepve, ha hamis negatív lenne ennyi miatt.
jún. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!