Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a bőrprobléma a...

Mi lehet ez a bőrprobléma a lábujjamnál?

Figyelt kérdés

Úgy alakult ki, hónapokkal ezelőtt, hogy vakartam a másik lábammal, mert nagyon jól esett. Ez aztán addig fajult, amíg el nem kezdett ezen az akármin a bőr repedezni, ami elég fájdalmas volt, de utána nagyrészt helyrejött, csak mindig újra kivakartam. Viszont itt a nyár, lehetne menni vízpartra és eléggé zavar hogy ilyen, egy ideje em vakarom, nagyon max néha, de nem múlik. Mi lehet ez? Valami gomba esetleg? Büdösnek nem büdös meg nem is viszket, csak ha vakarni kezdem. Tegnap elkezdten kenni Canesten Plus krémmel.


A kép linkje arról hogy milyen jelenleg:


[link]


máj. 29. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább ekcémának látom, amin a Flucinar nevű kenőcs tud enyhíteni.
máj. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Chris Coleman ***** válasza:
Biztos, hogy valamilyen gyulladás, amit nagy valószínűséggel baktérium, gomba okoz. 1/1 válasza korrekt meg lehet vele probálni, vagy pimafucorttal is de mindkettő vényköteles. Egyszerűbb elmenni egy bőrgyógyászhoz
máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ekcémám már volt 10en pár éves koromban, igaz az kézfejen. Ha nem vakargatom elmúlhat magától?
máj. 29. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!